دانشجو سرگرمی ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری

دانشجو: سرگرمی ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری سرگرمی بیا تو بخندیم کارتون منتخب روز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات با کی روش نشان دادیم عالی ترین تیم در آسیا هستیم/ جهت افزایش در جام جهانی تلاش می کنیم ، حقیقی

دروازه بان ایرانی شاغل در لیگ سوئد نسبت به حضور کشور عزیزمان ایران در جام جهانی روسیه ابراز خوشبینی کرد.

با کی روش نشان دادیم عالی ترین تیم در آسیا هستیم/ جهت افزایش در جام جهانی تلاش می کنیم ، حقیقی

حقیقی: با کی روش نشان دادیم عالی ترین تیم در آسیا هستیم/ جهت افزایش در جام جهانی تلاش می کنیم

عبارات مهم : ایران

دروازه بان ایرانی شاغل در لیگ سوئد نسبت به حضور کشور عزیزمان ایران در جام جهانی روسیه ابراز خوشبینی کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از اسپورت سوئد، علیرضا حقیقی دروازه بان تیم ملی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی برزیل بود که نمایش خوبی داشت. او اکنون در تیم ساندسوال سوئد بازی می کند و امیدوار به حضور در جام جهانی هست. این دروازه بان ۲۹ ساله در هر ۳ دیدار کشور عزیزمان ایران در جام جهانی به میدان رفت ولی با یک تساوی برابر نیجریه و دو شکست برابر آرژانتین و نیجریه، تیم ملی کشور عزیزمان ایران مجبور به از بین بردن زودهنگام از این مسابقه ها شد.

با کی روش نشان دادیم عالی ترین تیم در آسیا هستیم/ جهت افزایش در جام جهانی تلاش می کنیم ، حقیقی

علیرضا حقیقی بعد از حضور در جام جهانی راهی لیگ سوئد شد و در این لیگ بازی کرد. او راجع به حضور در AFC اسکیلستونا که تیم اول او در فوتبال سوئد بود گفت: سال گذشته به لحاظ شخصی جهت من یک موفقیت محسوب می شد. در نیم فصل نخست مصدوم شدم و نتوانستم جهت تیمم به میدان بروم ولی هنگامی که در ادامه وقت بازی به دست آوردم فکر کنم موفقیت آمیز ظاهر شدم و در بین عالی ترین های لیگ سوئد نیز قرار گرفتم. بازیکنان خوب زیادی در لیگ سوئد بازی می کنند که می توانند به تیم های خوبی در اروپا ملحق شوند. در بازی برابر مالمو نیز توانستم عملکرد خوبی داشته باشم. در واقع قبل از حضور در لیگ سوئد اطلاع زیادی از این لیگ نداشتم ولی هنگامی که وقت بازی را به دست آوردم فهمیدم که این لیگ خیلی بهتر از آن چیزی بود که تصورش را می کردم. تیم های خوب زیادی چون یورگاردن، مالمو و AIK در این لیگ بازی می کنند که تیم های خوبی هستند.

او در پاسخ به این پرسش که در وقت ورود به سوئد زبان این کشور را نمی دانسته است و همچنین زیاد بودن چمن های مصنوعی در این کشور گفت: در کشور عزیزمان ایران خیلی کم است که کسی زبان سوئدی را بداند. الان البته علاقه ها به فوتبال سوئد به خاطر حضور من و سامان قدوس در این کشور زیاد شده است هست. راجع به چمن های مصنوعی هم باید بگویم که در کشور عزیزمان ایران نیز وجود دارد ولی کیفیت این چمن ها در سوئد خیلی بهتر است و قابل مقایسه با چمن های مصنوعی در کشور عزیزمان ایران نیست. با این حال من ۱۰۰ درصد حضور در لیگ سوئد را به تمام بازیکنان ایرانی پیشنهاد می کند. هر چند شاید عادت کردن به شرایط آب و هوایی جهت بازیکن در ابتدا سخت باشد ولی بازیکن حرفه ای نباید تحت تاثیر جَوی قرار گیرد.

دروازه بان ایرانی شاغل در لیگ سوئد نسبت به حضور کشور عزیزمان ایران در جام جهانی روسیه ابراز خوشبینی کرد.

دروازه بان ایرانی در باره قرار داد ۳ ماهه خود و اتمام آن بعد از جام جهانی گفت: من می خواهم بعد از اتمام قراردادم با ساندسوال سوئد را ترک کنم و در لیگ دیگری در اروپا بازی کنم. این اتفاق باید قبل از شروع فصل تازه مسابقه های باشگاهی در اروپا رخ دهد.

حقیقی راجع به شانس حضور در جام جهانی گفت: البته که هر بازیکنی آرزو و رویای بازی در جام جهانی را دارد. من افتخار می کنم که توانستم در جام جهانی برزیل جهت کشور عزیزمان ایران بازی می کنم. در آن دوره هیچ کس اعتقادی به تیم ما نداشت و در گروهی هم که بودیم همه تصور می کردند ما در هر بازی ۳ گل می خوریم و در بازی با آرژانتین باید خوش شانس باشیم که ۵ گل دریافت کنیم. با این حال ما برابر نیجریه به تساوی بدون گل رسیدیم و برابر آرژانتین نیز با گل دقیقه ۹۲ لیونل مسی شکست خوردیم. در این دوره هم همه دوباره شانسی جهت کشور عزیزمان ایران قائل نیستند. درست است که تیم ملی کشور عزیزمان ایران در گروه مشکل قرار گرفته است ولی تیم بد در جام جهانی وجود ندارد. ما با کارلوس کی روش نشان دادیم که عالی ترین تیم در آسیا هستیم. اسپانیا عالی ترین بازیکنان را در اختیار دارد و پرتغال هم کریستیانو رونالدو را دارد و مراکش هم بازیکن خوب زیادی در ترکیب خود دارد. با این حال کشور عزیزمان ایران تلاش خواهد کرد با افزایش به دور دوم جام جهانی مردم کشور را خوشحال کند.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | بازیکنان | جام جهانی | دروازه بان | علیرضا حقیقی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz